![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/karmer/IMG-20221109-WA0300.jpg)
Çankırı Karatekin Üniversitesi Kariyer Merkezi tarafından 8-9 Kasım 2022 tarihlerinde düzenlenen ÇAKÜ Kariyer ve İstihdam Günleri etkinlikleri, öğrenci ve akademisyenlerimizin yoğun ilgisiyle tamamlandı. 2 gün boyunca süren etkinlikler, SKS Spor Salonu`nda stantların açılışı ve Hukuk Fakültesi Konferans Salonu`nda düzenlenen panellerle eş zamanlı şekilde gerçekleştirildi. Çeşitli sektörlerdeki firmaların temsilcileriyle yüz yüze görüşme yaparak iş ve staj başvurusunda bulunma fırsatı yakalayan öğrencilerimiz, panellerle sektörel farkındalıklarını artırma olanağına sahip oldular.